Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun sürüklendiği anları izlemiş! “Tehdit mesajları alıyordu”

Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünün ardından Ece Erken'in durumuna dair Söylemezsem Olmaz programı sunucusu Bircan Bali canlı yayında bilgi verdi. Bircan Bali Ece Erken'in eşinin öldürüldüğü anı izlediğini açıkladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şafak Mahmutyazıcıoğlu öldürülmesi sonrası Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil soluğu Ece Erken‘i yalnız bırakmadı. Söylemezsem Olmaz ekibi canlı yayında Ece Erken’in durumuna dair açıklama yaptı. Kurşunlandıktan sonra yerlerde sürüklenen Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘nun ölümünün ardından Bircan Bali Ece Erken’in yaşadıklarını anlattı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni görüntüler ortaya çıktı! Mafyanın infaz timinden kan donduran ifadeler…

TEHDİT MESAJLARI ALIYORDU

Bali açıklamasında “Şerefsizce bir saldırıyı kimse hak etmez. Ece olduğu yerde görüntüleri izleyince yere çöktü, sadece kocasını yakınlaştırıp sordu. Sadece ‘yapayalnız’ dedi. Çok az kelimelerle çok zor konuşuyor” diyerek ağlamaya başladı.

Bali açıklamalarında Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölmeden önce telefonuna tehdit mesajı geldiğini de söyledi.

SON YAZIŞMALARINI ANLATTI

Bircan Bali konuşmasının devamında “Ece o günü anlattı. ‘Arabaya bindi gidişini izledim’ dedi. Sonra yazışmışlar 12.13 gece en son yazışmışlar. Geliyorum demiş. Bu kadar… Sonra sessizlik. 15 dakika 7 kere aramış. Sonra sürücü arıyor “Ben vuruldum” diyor. Şafak’ı soruyor. Şafak çok iyi diyor. Hatta sakat kalsa da ben bakarım kocama diye düşünüp hastaneye gitmiş. Erken o anları “Tam ben girerken o kadar çok kişi geldi ki. Ben ne kocamı gördüm ne sesini duydum. En son mesajı bu.’ Abar topar Ece’yi çıkarmışlar” dedi.

 

Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun sürüklendiği anları izlemiş! “Tehdit mesajları alıyordu”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.